Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST83293-1

• Удосконалені передні засувки EASYCLOSE - забезпечують простоту роботи однією рукою.
• Високоякісне ущільнення в кришці, завдяки яким ящик вологозахищений за стандартом IP65, щоб витримувати найсуворіші погодні умови.
• Нові запатентовані бічні засувки з автоматичним стикуванням для з’єднання модулів разом.
• Система TOUGHSYSTEM 2.0 повністю сумісна з TOUGHSYSTEM 1.
• Всередині розташовано місце для кріплення чіпа Tool Connect.
• Можливість нарощування: все блоки можуть бути встановлені один зверху іншого.
• Інноваційний дизайн: міцний і жорсткий.
• Корисний об’єм: 19.3 л.
• Максимальне навантаження: 50 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 555 мм |
| Ширина | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199,60 ₴






