Тактичний рюкзак Mil-Tec Large Assault US PACK 36 літрів
Тактичний рюкзак Small Assault Pack від Mil-Tec обсягом приблизно 36 літрів. Він виготовлений зі щільного поліестеру, а внутрішні кишені оброблені вінілом для захисту від вологи. Рюкзак має дві великі основні кишені. Перший має велике сітчасте відділення та кишеню на блискавці для дрібниць. У другому є додаткові відділення для документів тощо. Переднє відділення має ще дві кишені, нижній із яких обладнаний додатковими відділеннями. Всі кишені застібаються на міцні двосторонні блискавки з товстими зубцями та ручками, що полегшують роботу з ними в рукавичках.
На спині м'яка контурна підкладка з піни EVA, покрита повітропроникною сіткою, що забезпечує високий комфорт використання. Вбудований відсік на липучці для гідропакету. Зручні регульовані лямки мають вертикальні лямки кріплення, одне D-подібне кільце для кріплення додаткового спорядження та знімний поясний ремінь. З боків і внизу рюкзака є компресійні ремені з композитними пряжками для полегшення паковання. З боків під вирізами-кріпленнями також розташовані дві вузькі подовжені кишені. У верхній частині є міцна ручка для транспортування. Завдяки використанню монтажних стрічок на передній і бічних стінках до рюкзака можна кріпити додаткові модулі, що відповідають стандарту MOLLE.
На передній кишені є еластична система петель з обмежувачами «череп» і «ананас».
Застібка-карабін з АБС-пластику та знімна нашивка.

Характеристики рюкзака:
- Матеріал: піна поліестер/ПВХ/ЕВА.
- Місткість: приблизно 36 л.
- МОЛЕ
- D-кільце
- 4 камери
- Високий комфорт під час перенесення
- Кишеня для гідратаційної системи.
- Компресійні ремені
- Розміри: 51x29x28см.
- Вага: 1,45 кг.
Чому вигідно купувати у нас?
|
✓
|
Ми перевіряємо весь товар на цілісність та працездатність перед відправкою |
|
✓
|
Найнижчі ціни в Україні |
|
✓
|
На ринку України більше 2-х років |
|
✓
|
Гарантія на товар |
|
✓
|
Відправляємо товар по всій Україні службою Нова Пошта. Оплата при отриманні або на картку |
|
✓
|
Для замовлення натисніть "купити" або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті! |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Приймаємо замовлення онлайн 24/7:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.45 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 36 л |
| Особливості | Лямки анатомічної форми, Сумісність з гідратором, Анатомічна конструкція |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 36 |
| Спеціальні | Анатомічна конструкція <unk> Ламки анатомічної форми <unk> Сумісність із гідрататором |
- Ціна: 2 243,38 ₴



