Плечовий тактичний рюкзак Mil-Tec Large Assault Pack 36 л Urban
Рюкзак Mil-Tec, чотирисекційний, місткістю приблизно 36 літрів. Надзвичайно функціональний завдяки можливості кріплення додаткових кишень за системою MOLLE. Крім основних відділень і внутрішніх органайзерів і відділень, у рюкзаку є окрема кишеня для кемблбека. Комфорт рюкзака забезпечують ергономічні регульовані лямки, знімний настегенний ремінь і посилена пінопластом спинка.
Переваги рюкзака:
- 2 основні відділення, що застібаються на двосторонні змійки, містять кілька різних внутрішніх кишень.
- 2 передні кишені на двосторонніх блискавках.
- Кишеня верблюжого кольору із застібкою-липучкою.
- Кріпильні ремені MOLLE.
- Пряжки для швидкого зняття рюкзака.
- Регульовані м'які лямки.
- Регульований та знімний поясний ремінь.
- М'яка спинка
- Компресійні ремені
- D-подібні кільця на підтяжках
Характеристики:
- Ширина ременя: 7 см.
- Ширина поясного ременя: 5 см.
- Місткість: 36 л.
- Колір: Міський камуфляж.
- Виробник: Міл-Тек
- Розміри: 51 х 29 х 28 см.
- Вага: 1450 г
- Матеріал — 100% поліестер.

Чому вигідно купувати у нас?
|
✓
|
Ми перевіряємо весь товар на цілісність та працездатність перед відправкою |
|
✓
|
Найнижчі ціни в Україні |
|
✓
|
На ринку України більше 2-х років |
|
✓
|
Гарантія на товар |
|
✓
|
Відправляємо товар по всій Україні службою Нова Пошта. Оплата при отриманні або на картку |
|
✓
|
Для замовлення натисніть "купити" або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті! |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Приймаємо замовлення онлайн 24/7:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.45 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 36 л |
| Особливості | Бічна стяжка, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle, Анатомічна конструкція |
| За типом конструкції | М'який |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 694,75 ₴









