Літій-іонний акумулятор DEWALT DCB183, 18 В, 2,0 А·год
Переваги акумулятора:
- Технологія DEWALT XR Li-Ion 2,0 А·год оптимізує енергоспоживання й забезпечує збільшений час роботи від одного заряду акумулятора.
- Світлодіодний індикатор заряду допомагає керувати акумулятором і вибирати оптимальний момент для заряджання.
- Легка конструкція забезпечує користувачеві підвищену продуктивність.
- Немає ефекту пам'яті та практично повного браку саморозряджання — висока ефективність роботи та короткий час простою внаслідок заряджання
- Чудові електричні параметри
- Незначний ефект пам'яті.

Технічні характеристики акумулятора:
- Ємність акумулятора: 2,0 А·год
- Напруга: 18 В
- Висота: 43 мм
- Довжина: 110 мм
- Вага: 0,42 кг
- Особливості: літій-іонна технологія XR.
Використовується з усіма акумуляторними електроінструментами DEWALT XR 18 В.
Чому вигідно купувати у нас?
|
✓
|
Ми перевіряємо весь товар на цілісність та працездатність перед відправкою |
|
✓
|
Найнижчі ціни в Україні |
|
✓
|
На ринку України більше 2-х років |
|
✓
|
Гарантія на товар |
|
✓
|
Відправляємо товар по всій Україні службою Нова Пошта. Оплата при отриманні або на картку |
|
✓
|
Для замовлення натисніть "купити" або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті! |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Приймаємо замовлення онлайн 24/7:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.42 кг |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 308,95 ₴



