Топ
-5%


Глибока валіза для інструментів TSTAK DEWALT DWST83346-1
З ящиком для інструментів TSTAK DEWALT DWST83346-1 ваші інструменти зберігатимуться практичним та безпечним способом. Бічні засувки забезпечують з'єднання з іншими системними блоками TSTAK та TSTAK 2.0. Завдяки цьому ви можете створювати власні конструкції.
Ящик для інструментів має клас захисту IP54 від пилу та води, тому його можна використовувати навіть у суворих умовах. Комод має додатковий органайзер у вигляді внутрішнього лотка.
Має внутрішню точку кріплення для встановлення мітки Bluetooth для відстеження розташування скриньки з інструментами через безкоштовну програму Tool Connect™ DeWALT.
Технічні характеристики:
- Колір продукту: чорний, жовтий
- Матеріали: алюміній
- Ручка(и): Так
- Кількість ручок: 1
- Закриття: Так
- Особливості захисту: водонепроникний
- Кількість: 1
Розміри:
- Ширина: 332 мм
- Глибина: 440 мм
- Висота: 301 мм
Чому вигідно купувати у нас?
|
✓
|
Ми перевіряємо весь товар на цілісність та працездатність перед відправкою |
|
✓
|
Найнижчі ціни в Україні |
|
✓
|
На ринку України більше 2-х років |
|
✓
|
Гарантія на товар |
|
✓
|
Відправляємо товар по всій Україні службою Нова Пошта. Оплата при отриманні або на картку |
|
✓
|
Для замовлення натисніть "купити" або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті! |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Приймаємо замовлення онлайн 24/7:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 301 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 332 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 894,30 ₴





