Топ
-5%


Акумуляторний ударний гайковерт DEWALT DCF900
Особливості продукту:
- Виконуйте найскладніші роботи за допомогою ударного гайковерта DEWALT DCF900. Це наступник відомого та популярного DCF899.
- Ще більше потужності за збереження розмірів свого попередника.
- Сучасний безщітковий двигун забезпечує відмінні характеристики, параметри та не потребує обслуговування при зниженому споживанні енергії від акумулятора.
- Момент затяжки 1355 Нм ідеально підходить для найскладніших монтажних робіт.
- Максимальний розривний момент, що крутить, 1898 Нм дозволить викрутити найстійкіші гвинти.
- Підвищіть контроль над роботою, використовуючи один з чотирьох доступних режимів роботи, регулюючи момент, що крутить, і швидкість обертання, а також частоту ударів.
- Акумулятор відсіку нового дизайну знижує вібрацію, що передається від пристрою до акумулятора під час роботи.
- Світлодіодне підсвічування з можливістю встановлення рівня інтенсивності або відключення лампи.
Режими роботи:
- Затяжка прецизійним ключем – 820 об/хв, 1355 Нм
- Відгвинчування прецизійним ключем - 2300 об/хв
- Затягування I передачі - 650 об/хв, 135 Нм
- Викручування I шестерні - 2300 об/хв
- Затягування 2-ї передачі - 1040 об/хв 813 Нм
- Викручування 2 передачі - 2300 об/хв
- Затягування 3 передачі - 2300 об/хв 1355 Нм
- Викручування 3 передачі - 2300 об/хв
Опція точного ключа
На додаток до стандартних режимів роботи I-III, машина пропонує спеціальне налаштування PRECISION WRENCH, яке дає користувачеві більший контроль при затягуванні та ослабленні.
При затягуванні ключ обертатиметься зі швидкістю 820 об/хв, доки не почнеться молоткова дія. потім він зупиниться на 0,75 секунди і запуститься зі швидкістю 2200 ударів на хвилину, що зменшить ризик надмірного затягування або пошкодження різьблення.
При відкручуванні із самого початку пристрій працюватиме з молоточковою швидкістю 2200 ударів за хвилину. Виявивши, що болт від'єднався, інструмент зупинить удар і знизить швидкість обертання, щоб компонент не втік.

Технічні дані:
- Джерело живлення: перезаряджається
- Напруга живлення: 18 В
- Тип двигуна: безщітковий
- Максимальний момент, що крутить: 1355 Нм
- Розривний момент, що крутить: 1898 Нм
- Швидкість обертання: 0-2300 об/хв
- Частота ударів: 0-2200 ударів за хвилину
- Ручка: 1/2 дюйми
- Кількість передач: 4
- Світлодіодне підсвічування: так
- Вага: 2,9 кг
- Вага з батареєю: 3,5 кг
Чому вигідно купувати у нас?
|
✓
|
Ми перевіряємо весь товар на цілісність та працездатність перед відправкою |
|
✓
|
Найнижчі ціни в Україні |
|
✓
|
На ринку України більше 2-х років |
|
✓
|
Гарантія на товар |
|
✓
|
Відправляємо товар по всій Україні службою Нова Пошта. Оплата при отриманні або на картку |
|
✓
|
Для замовлення натисніть "купити" або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті! |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Приймаємо замовлення онлайн 24/7:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 1898 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 2.9 кг |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 4 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Емкість акумулятора | 5 мА/ч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 950 ₴






