Топ
-10%

Набір торцевих ударних головок 3/4 Yato YT-1155, 8 предметів
Опис:
Набір ударних головок YATO YT-1155 призначений для затягування/розбирання кріплення з ударом. Інструмент виконаний із високоміцної сталі хром-молібдену CrMo SCM-440. Молібден підвищує міцність сталі. Головка шестикутна.
Розміри насадок 3/4": 22, 24, 27, 30, 32, 36, 38, 41 мм довжиною 90 мм

Характеристики:
- Вага брутто (кг) 7.0000
- Вид голівки Шестигранна
- Розмір насадки [мм] 22-41
- Довжина [мм] 90
- Матеріал CrMo SCM-440
- Кількість елементів [шт.] 8
- Розмір [дюйм] 3/4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Розмір min | 22 мм |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір max | 41 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 590 ₴



