Топ
-5%

Ударний ключ DEWALT DCF899 1625/950NM/ 1/2" / 18V / TSTAK (без акумулятора)
9 999 ₴
9 499,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCF899
+380 (50) 535-88-08
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ударний ключ DEWALT DCF899 1625/950NM/ 1/2" / 18V / TSTAK (без акумулятора)

Опис:
Професійний гайковерт DeWALT DCF899HNT характеризується високим рівнем витривалості та призначений для інтенсивної експлуатації. Він розрахований на використання в автомайстернях для ремонту вантажного транспорту. Інструмент повністю автономний завдяки оснащенню акумуляторним блоком живлення. Його заряду вистачає кілька годин функціонування. Завдяки цьому пристрою можна скористатися навіть у польових умовах.
- наявність удару дає можливість впоратися навіть із гайками, що заіржавіли, коли «голими руками» просто не обійтися;
- швидкість обертання насадки (1900 об/хв) і потужний момент (950 Нм), що крутить, гарантують швидке закручування без зусиль з боку користувача;
- підсвічування полегшує роботу у важкодоступних місцях з поганою видимістю;
- літій-іонна батарея не має «ефекту пам'яті», має низький показник саморозряду і наділена великим запасом робочих циклів;
- алюмінієвий корпус редуктора чудово відводить тепло від внутрішніх вузлів.

Характеристики:
- Режими роботи Ударний
- Максимальний крутний момент 950 Нм
- Максимальна частота ударів 2400 уд/хв
- Кількість швидкостей 1
- Максимальні обороти 1900 об/хв
- Тип двигуна безщітковий
- Акумуляторний
- Напруга акумулятора 18 B
- Кількість АКБ в комплекті немає в комплекті
- Тип акумулятора Li-Ion
- Особливості підсвічування
- Тип патрона квадрат 1/2"
- Функція реверсу є
- Підсвічування робочої зони є
- Серія DeWALT XR
- Клас промисловий
- Вид інструменту Гайковерти
- Вага 2.6 кг
- *акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/2" |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | DeWalt |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Максимальний крутний момент | 950 H*m |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499,05 ₴





